MISTROVSTVÍ ČR FSKA 2017

ŘEDITEL SOUTĚŽE  PAVEL ZNAMENÁČEK PŘED TELEVIZNÍ KAMEROU ČT SPORT  PŘIVÍTAL REKORDNÍCH 411 ZÁVODNÍKŮ NA MISTROVSTVÍ ČR FSKA 2017

Nabitá hala závodníků a hlediště dala mistrovství geniální punc kvality a skvělou atmosféru.

Mistrovství natáčeli dvě televize ČT SPORT A ČT DÉČKO- dětský kanál, který si vybral mládežnické kategorii dívek a chlapců. V televizi se děti uvidí 9. 12. 2017 od 12,30 hodin

Očekávali jsme že letošní mistrovství bude mít vysoký kredit, což se potvrdilo. Boje v silně obsazených kategoriích byly neúprosné a vítěz měl jistě medaili zaslouženou. Cenné velké medaile 70mm a krásné zlaté poháry rozzářily nejen dětské oči.

Nejúspěšnějším  závodníkem  klubu KARATE SPORT RELAX se stala  Adéla Znamenáčková dívky 10-11. Let  ( 2x zlato a 1x stříbro)

SPORT RELAX vybojoval třetí místo v konkurenci  29 klubů. Zvítězil Dragon Neratovice a druhé místo bral SPORT UNION Ústí nad Labem

1.místo Božena Pavlasová kata master

1.místo Adéla Znamenáčková, Vanesa Klimplová, Natálie Pokorná kata tým mladší žákyně

1.místo Barbora Znamenáčková a Klára Stratilová kata duo 14-17let

2.místo Lucie Nyklová kata 11-12let 7kyu